Vítejte na mém webu

webovky1.png
Jednou je hůř,
jednou je líp,
život Tě nejednou
povznes i skříp.
Jednou jsi nic
jednou jsi král,
zbývá jen jediné,
táhnout to dál . . .
Ikonky mých webů:

Přátelé:
Marie

Erika
Tak druhý obchodní dům, který se staví místo bývalého Prioru se jmenuje Galerie.
Tak bude nový obchoďák vypadat
Tak bude nový obchoďák vypadat
Toto je uvnitř . . .
Toto je uvnitř . . .
Obchodní centrum Galerie Teplice dostane vzdušnější fasádu s většími prosklenými plochami.

Úpravu původního projektu, který vyrůstá přímo v centru města, navrhli renomovaní britští architekti a designéři studia BENOY. Nové multifunkční centrum, jehož projektové náklady dosáhnou zhruba 1,2 miliardy, se veřejnosti otevře na jaře 2014. Informovala o tom developerská společnost DANDREET.

Sklo ve městě skla

„Důvodem k částečné změně vzhledu Galerie Teplice byla snaha dosud navrženou fasádu odlehčit, aby lépe ladila se svým okolím. Teplice jsou městem skla – a to jsme chtěli v projektu zdůraznit. Naší snahou bylo rozbít hmotu multifunkčního centra a dát mu moderní a svěží podobu. Toho jsme dosáhli především pomocí většího prosklení průčelí budovy do náměstí a směrem k lázeňskému parku a Domu kultury. Na fasádu také plánujeme použít více různých materiálů,“ vysvětluje manažer projektu Lukáš Čepelka.

Za původním návrhem OC Galerie Teplice, nákupního a zábavního centra s více než stovkou obchodů a multikinem, stojí renomovaný českobudějovický Atelier 8000. Projekt představuje investici za zhruba tři miliardy korun.

online:

Statistika

Děkuji za Vaši milou návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one